baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Mali odkrywcy w terenie

    Obserwacja terenowa inspiruje do wspólnych zabaw i nauki na świeżym powietrzu. Wymaga cierpliwości, skupienia oraz uwrażliwia na piękno przyrody. Uczniowie klasy 1 c w ramach zajęć z modułu przyrodniczego, eksplorowali teren zielony wokół szkoły. Wsłuchiwaliśmy się w śpiew ptaków. Poznawaliśmy rodzime gatunki drzew i poszerzaliśmy wiedzę na ich temat. Szukaliśmy małych stworzeń, które mieściły się pod naszymi stopami, zadając sobie pytania jak bogate życie się tam toczy. Nie ma to jak poznawać przyrodę i jej piękno poprzez bezpośredni kontakt z nią.

Materiał nadesłała p. Monika Sikorska

zbiorówka2

Zapraszamy do obejrzenia filmu