baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Podróżowanie po własnym ciele

    Klasa 4A to grupa niezwykłych odkrywców, którzy rozpoczęli swoją fascynującą podróż po ludzkim ciele. Dzięki wsparciu programu #LaboratoriaPrzyszłości, uczniowie mają przyjemność korzystać z Multimedialnego atlasu anatomicznego Empiriusz. Ta zaawansowana technologia umożliwia nam zgłębianie tajemnic ludzkiego organizmu. Samodzielna eksploracja, z pasją i zangażowaniem, przez poszczególne struktury i procesy jest niezastąpiona, by poznać złożoność budowy ludzkiego ciała. Wirtualna podróż przez różne układy i narządy niewzykle ekscytuje. Często słyszymy okrzyki zachwytu i zaskoczenia uczniów, gdy odkrywają tajemnice, które pozwalają im lepiej zrozumieć siebie i bliskich.
    Empiriusz ułatwia naukę, ale również rozbudza ciekawość i pasję do anatomii i biologii. Dzięki niemu lekcje stały się niazapomnianym doświadczeniem, a my czujemy się jak prawdziwi badacze, zainspirowani do dalszych odkryć i poszukiwań w fascynującym świecie ludzkiej anatomii.

Materiał nadesłała p. Monika Sikorska

podroz po wlas ciele 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Zapraszamy do obejrzenia filmu