Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

JESIEŃ 2017 W MAŁEJ ŚWIETLICY - 2017/2018

Kolejny tydzień w świetlicy małej z grupą zerówek i pierwszymi klasami poświęciliśmy tematyce związanej z jesienią. Wspólnie z wychowawcą panią Małgorzatą Czuryło i panią Agatą Zdanowską, dzieci rozmawiały na temat obecnej pory roku – jesieni. Dzieci dowiedziały się, że jesień to dobry czas na obserwowanie w przyrodzie różnych zmian, takich jak między innymi: spadające z drzew kolorowe liście, odlatywanie ptaków do ciepłych krajów, czy gromadzenie przez zwierzęta zapasów na zimę. Świetliczanie pod okiem pani Małgorzaty Czuryło wykonali z bibuły piękną „Panią Jesień”. Przez cały tydzień śpiewali piosenki o tematyce jesiennej.

materiał nadesłała p. Małgorzata Czuryło

jesien w malej swietl2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii