Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA ŚWIETLIKA 2017

W dniu 30 października na świetlicy szkolnej, dzieci z oddziałów zerówek jak również pierwszych klas, wzięły udział w uroczystości ,,Pasowania na Świetlika", którą przygotowały nauczycielki świetlicy. Całą uroczystość poprowadziły panie: Katarzyna Witos-Szałęga, Alicja Laskowska-Maślany i Agata Zdanowska. Było wspólne śpiewanie, zabawy, konkursy. Największą radość sprawiła dzieciom tzw. próba smakowa - dzieci z zawiązanymi oczami miały odgadnąć smak, zapach owoca. Mogliśmy również gościć panią wicedyrektor Alicję Jurkiewicz.

pasowanie na swietlika2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii