baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Marcowa wizyta w partnerskiej szkole w Eberswalde

    W dniu 8.marca 2023r. rozpoczęliśmy kolejne działania wynikające z okresu trwałości projektu Transgraniczny Most Przyszłości od wizyty w partnerskiej szkole w Eberswalde. Grupa ósmoklasistów z naszej szkoły odwiedziła przyjaciół z Niemiec i wzięła udział w warsztatach w nowopowstałych gabinetach OBS w Eberswalde. Uczniowie podzieleni na zespoły pracowali wspólnie nad ciekawymi zadaniami. Jedna grupa przygotowywała w kuchni zdrowe muffinki, koreczki owocowe i koktajle. Inna grupa wykonywała kolorowe graffiti, jeszcze inna tworzyła nowe loga naszego projektu przy użyciu różnych programów graficznych. W stolarni uczniowie wykonali drewnianą grę memory i grę planszową do nauki kolorów i liczb dla młodszych uczniów. Niezwykle ciekawe były także doświadczenia chemiczne w gabinecie nauk przyrodniczych, gdzie badano zawartość cukru w popularnych produktach spożywczych, a na koniec obserwowano na podwórku szkolnym challenge o najwyższą fontannę z mieszanki coli i dropsów. Zabawy było co niemiara! W wolnym czasie, podczas wspólnych zabaw na świeżym powietrzu, nawiązywały się miedzy uczniami znajomości i przyjaźnie. Cieszymy się, że będziemy je mogli dalej kontynuować, gdyż następne spotkanie już niedługo w Stargardzie!

Materiał nadesłała p. Iwona Łopacińska

wizyta niemcy 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii