Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Dziecka na Sportowo

Dnia 09.06.2017r. odbył się szkolny "Dzień Dziecka na Sportowo", w którym udział brali uczniowie klas I-VI Szkoły Podstawowej.
W tym roku zmagania sportowe przygotowali i przeprowadzili uczniowie klas II gimnazjalnych w ramach Projektu Gimnazjalnego, a byli to: Mikołaj Mrzygłód, Kacper Iwaniuk, Eryk Bisak, Jakub Zawadzki, Kacper Danielewski, Oskar Śniadecki, Szymon Kopacki, Marcin Kocoń oraz Radosław Cendrowski. Nad wykonaniem projektu czuwał nauczyciel wychowania fizycznego pan Marcin Moroz.
Zawody odbyły się w lubianej przez uczniów formie wyścigów rzędów, a klasy rywalizowały ze sobą z uśmiechem na twarzy, gdyż właśnie zabawa poprzez aktywność fizyczną jest ideą Szkolnego Dnia Dziecka na Sportowo.
Klasyfikacja końcowa.
KLASY I
1 miejsce klasa Ic -17 pkt
2 miejsce ex aequo zajęły klasa Ia i klasa Ib – 9 pkt.
KLASY II
1 miejsce klasa IIf – 14 pkt
2 miejsce klasa IIe – 13 pkt
3 miejsce klasa IIa - 9 pkt
KLASY III
1 miejsce klasa IIId
2 miejsce ex aequo zajęły klasa IIIa i IIIc
3 miejsce ex aequo zajęły klasa IIIb i IIIf
KLASY IV
1 miejsce klasa IVc - 22 pkt
2 miejsce klasa IVd - 17 pkt
3 miejsce klasa IVa - 13 pkt
KLASY V
1 miejsce klasa Vc - 24 pkt
2 miejsce klasa Vd - 17 pkt
3 miejsce klasa Vb - 15 pkt
KLASY VI
1 miejsce klasa VIc - 24 pkt
2 miejsce klasa VIb - 23 pkt
3 miejsce klasa VId - 15 pkt.
W tym dniu, niemal jednocześnie odbyły się również rozgrywki klas gimnazjalnych w piłkę siatkową. Klasy gimnazjalne zostały podzielone na dwie grupy. Rozgrywki w grupach odbywały się systemem każdy z każdym. W pierwszej grupie zwyciężyła klasa IIIg przed IIi. Trzecie miejsca zajęły z równą ilością punktów klasy IIh, IIIh, IIIi. W grupie drugiej pierwsze miejsce zajęła klasa IIg przed Ih. Trzecie miejsce zajęła klasa Ig a czwarte Ii. Wszystkie klasy otrzymały słodkie upominki. W rozgrywkach brały udział wszystkie klasy gimnazjalne.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w zawodach - wszyscy pamiętajmy, że sport to zdrowie :-)

materiał nadesłali panowie Marcin Moroz i Ireneusz Pabian

szkol dzien sportu 2017

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii