Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Sukcesy naszych uczniów

Dnia 24.04.2018r. w Zespole Szkół nr 1 Park 3 Maja w Stargardzie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczestniczyli w mim uczniowie klas IV-VII oraz gimnazjów powiatu stargardzkiego. Konkurs składał się z części teoretycznej, w której uczestnicy musieli rozwiązać test z zakresu wiedzy BRD oraz z części praktycznej, w której musieli wykazać się praktycznymi umiejętnościami pokonywania rowerem przeszkód na specjalnym torze oraz jazdy po miasteczku ze znakami drogowymi. Uczestnicy wykazywali się też umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
W kwalifikacji indywidualnej nasi uczniowie: Piotr Czurak z kl. VIIb (opiekun p. Marcin Kolany) w kategorii szkół podstawowych zdobył III miejsce a Mateusz Bibik z kl. III g (opiekun p. Bogdan Żych) w kategorii szkół gimnazjalnych zdobył II miejsce.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

sukcesy uczniow brd2018