Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Kolejny sukces naszych uczennic

w Piłce Siatkowej

Udany występ uczennic SP 2 w mini piłce siatkowej. W dniu 12 kwietnia reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 2 brała udział w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej w Szczecinie. Aby wystąpić w tej fazie rozgrywek wojewódzkich uczennice naszej szkoły w pierwszym etapie wygrały mistrzostwa powiatu, następnie brały udział w Regionalnych Igrzyskach Wojewódzkich gdzie zajęły drugie miejsce awansując do półfinału wojewódzkiego. Po bardzo zaciętej rywalizacji w półfinale wygrały mecze z reprezentacją Szczecina i Bań ulegając tylko reprezentacji Wałcza. Zespoły z Wałcza i Stargardu awansowały do czterech najlepszych drużyn Finału Województwa Zachodniopomorskiego. W Finale Wojewódzkim nasze uczennice zajęły czwarte miejsce. Wyróżniającymi się zawodniczkami reprezentującymi naszą szkołę były: Aleksandra Grzymała, Maja Gładysz, Katarzyna Orłowska, Gabriela Janiga, Julia Cybulska, Julia Jurczyk, Dominika Mierzwa, Nikola Włodek, Joanna Nowak i Agnieszka Koszarek. Opiekunem zespołu szkolnego jest pan Ireneusz Pabian, który jest także trenerem dziewcząt w Młodzieżowym Ośrodku Sportowym w Stargardzie.

materiał nadesłała p. Elżbieta Moskalewicz w dn. 28.04.2018r.

siatka 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii