Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Biegi Przełajowe

o Puchar Starosty

W dn.26 kwietnia na stadionie miejskim przy ul. Brzozowej odbyły się biegi przełajowe o Puchar Starosty Stargardzkiego. Uczniowie naszej szkoły w klasyfikacji drużynowej zajęli VI miejsce zarówno wśród dziewcząt i chłopców. W klasyfikacji indywidualnej w klasach czwartych III miejsce zajął Łukasz Cieślak, w klasach piątych III miejsce zajął Wiktor Pilipczak a w klasach szóstych również III miejsce zajął Mateusz Alochna.

materiał nadesłała p. Elżbieta Moskalewicz

lekkoatletyka 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii