baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Sukces ucznia naszej szkoły

w konkursie na komiks

Drugi rok z rzędu uczeń naszej szkoły Dominik Kowalczyk został laureatem Powiatowego Konkursu na Komiks organizowanego przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Stargardzie i Książnicę Stargardzką pod honorowym patronatem starosty Stargardzkiego Iwony Wiśniewskiej.
XII edycja przebiegła pod hasłem: "Znane i nieznane historie, legendy miasta Stargard i Powiatu Stargardzkiego".
Ciekawa, przedstawiona wprawną kreską z charakterystycznym humorem, praca Dominika nosi tytuł: "Budowano raz dwie wieże..." i można ją, jak i inne nagrodzone lub wyróżnione komiksy obejrzeć w holu siedziby Starostwa Powiatowego w Galerii Sztuki im. Jerzego Wąsiewicza."

Serdecznie gratulujemy Dominikowi sukcesu!

materiał nadesłała p. M. Baibcka-Mrzygłód

konkurs na komiks 2019