Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Sukces naszych uczniów

w XV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym

klas V

 

22 lutego w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się XV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Klas V. Wzięło w nim udział 9 trzyosobowych drużyn ze stargardzkich szkół oraz szkół z Grzędzic i Pęzina. Nasza drużyna w składzie Antonina Brzezińska z klasy V c, Paweł Kiriłow z klasy V c oraz Maciej Dunianazar z klasy V e zajęła drugie miejsce. Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

materiał nadesłała p. Marta Widerowska

miedzysz konk matemat2019