Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY KLAS I-III SP
,,STARGARD MOIM MIASTEM’’

29 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas I-III pod hasłem ,,Stargard Moim Miastem’’. W konkursie brało udział 17 uczestników. Zastosowane w pracach, przez uczniów zostały przeróżne techniki plastyczne, mające na celu jak najlepiej oddanie uroku naszego miasta - Stargardu. Organizatorami konkursu były panie; Iwona Prajzendanc, Małgorzata Czuryło oraz Katarzyna Witos-Szałęga. Jury w składzie pań; Mirosława Babicka-Mrzygłód i Katarzyna Kaczmarczyk wybrało zwycięzców, przyznając dodatkowo wszystkim uczestnikom wyróżnienia. Był to ciężki wybór, ponieważ każda praca była wyjątkowa.

konkurs

Wyniki konkursu:
KLASY I

I Miejsce – Nikola Mizerek (I A)
II Miejsce – Szymon Nowak (I C)

KLASY II
I Miejsce – Borys Gumiński (II A)
II Miejsce – Oliwia Kukulak (II B)

KLASY III
I Miejsce – Liliana Zakrzewska (III D)
II Miejsce – Alicja Zalas (III A)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!
Opracowała P. Iwona Prajzenanc

Zapraszamy do galerii naszych zdjęć