baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Szkolny Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Kornela Makuszyńskiego
pod hasłem „Bajkowy świat Kornela Makuszyńskiego”

    11 marca 2023 r. w czytelni odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Kornela Makuszyńskiego pod hasłem „Bajkowy świat Kornela Makuszyńskiego”. W konkursie brały udział 2 uczennice z kl. IIIa oraz 1 uczennica z kl. IIIb. Dziewczynki wykonując przygotowane dla nich zadania wykazały się dużą wiedzą na temat znanego dzieciom i młodzieży poety i pisarza oraz jego utworów. Wspaniale poradziły sobie z zadaniami dotyczącymi przygód Koziołka Matołka.

I miejsce zajęła Zuzia Kleczewska z kl. IIIa
II miejsce zajęła Kasia Danielewska z kl. IIIb
III miejsce zajęła Pola Gwoździańska z kl. IIIa

GRATULACJE!
Zuzia Kleczewska i Kasia Danielewska będą reprezentowały naszą szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o życiu i twórczości Kornela Makuszyńskiego pod hasłem „Bajkowy świat Kornela Makuszyńskiego”, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 3 w Stargardzie.

p. bibliotekarki: Beata Kowalczyk i Renata Kopa

konkurs bibliot 2023 2

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii