baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wycieczka edukacyjna klasy 5a do filharmonii

logo 5a 2023

    20 marca 2023 roku uczniowie klasy 5a wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Elżbietą Gajewską. i p. Katarzyną Witos-Szałęgą wzięli udział w koncercie Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Celem było wprowadzenie młodych ludzi w świat muzyki klasycznej i umożliwienie jej odbioru na żywo. Uczniowie wysłuchali koncertu pt. „Nie chce Misie”, to koncert o sztuce bycia zwyczajnym. Orkiestra Symfoniczna Filharmonii wykonała utwory i tematy muzyczne ze znanych opowieści o misiach w roli głównej , a EduFilharmonia w swoim niepowtarzalnym stylu zdradziła tajemnicę, co zrobić, żeby nam się chciało. Po zakończeniu widowiska publiczność nagrodziła wykonawców brawami i owacją na stojąco. Uczniowie przekonali się, że wyjazd do filharmonii to wspaniałe muzyczne przeżycie. Była to także wspaniała okazja do wdrażania zasad zachowania się w miejscach takich, jak filharmonia, do przestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz integracji zespołu klasowego. Zrealizowane zostało tym samym kolejne zadanie w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „ Z kulturą mi do twarzy” .
Po koncercie udaliśmy się na posiłek do McDonalda. Pobyt w restauracji przysporzył uczniom również wiele radości.

Materiał nadesłała p. Katarzyna Witos-Szałęga

wizyta w filharmonii 5a 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii