baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Klasa 5a na sesji Rady Miejskiej

    26 marca klasa 5a została zaproszona jako gość specjalny przez Radną p. Monikę Szotowicz na sesję Rady Miejskiej. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem wystroju Urzędu Miasta, organizacji obrad i z zaciekawieniem słuchaliśmy sprawozdań i projektów uchwał. Mieliśmy okazję poznać Prezydenta p. Rafała Zająca i wielu członków Rady. Otrzymaliśmy również zaproszenie od Komisarza Policji na zwiedzanie Komendy Powiatowej w Stargardzie. Bardzo dziękujemy Pani Monice za zaproszenie i upominki.

Materiał nadesłała p. Zofia Gutowska

klasa 5a na sesjiRM 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii