baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Dzień Jeża

    W dniu 09 listopada klasa 4b z wychowawcami odwiedziła Szkołę Specjalną w Stargardzie. Wychowankowie obu szkół wspólnie pracowali, kolorowali oraz rozwiązywali łamigłówki, rebusy, dotyczące życia i cech charakterystycznych jeży. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach plastycznych, wyklejając liśćmi kontury jeża. Następnie aktywnie współpracowały ze sobą podczas zajęć ruchowych z wykorzystaniem Chusty Klanza. Na koniec uczniowie udali się na zasłużony odpoczynek - wspólny posiłek oraz rozmowy na różne tematy.

Materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

dzien jeza 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii