baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

"Sportowe Potyczki - Rodzina i Promyczki"

W dniu 9 czerwca 2018r. uczniowie naszej szkoły (SP nr 2 i Gimnazjum Integracyjne) uczestniczyli w imprezie sportowo-rekreacyjnej pt. „Sportowe Potyczki - Rodzina i Promyczki” zorganizowanej przez Prezydenta Miasta Stargard. Celem imprezy była integracja uczniów poprzez stworzenie możliwości wzięcia udziału w konkurencjach sportowo-dydaktycznych mających pokazać dzieciom i młodzieży jak aktywnie spędzać wolny czas w rywalizacji fair play. Zabawa była przednia. Wszyscy zostali nagrodzeni medalami i dyplomami a szkoła otrzymała sprzęt sportowy w postaci piłek.

notatkę i zdjęcia nadesłała p. E. Moskalewicz

sportowe potyczki2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii