Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczyste Zakończenie

Roku Szkolnego 2017/2018

Dnia 22.06.2018r. pożegnaliśmy trzecie klasy gimnazjum. Była to niezwykle piękna i podniosła uroczystość. Gratulacje odebrali gimnazjaliści, którzy zdobyli najwyższą średnią w szkole oraz odnieśli największe sukcesy. Były to: Natalia Leszczyńska, która została wyróżniona nagrodą Prezydenta Miasta Stargardu oraz Aleksandra Żółwińska  wielokrotna laureatka nagród ogólnopolskich konkursów literackich. Do Złotej Księgi Wyróżnionych Uczniów zostało wpisanych aż 14 abiturientów. Byli to:
- Mikołaj Wasiuczyński
- Zuzanna Mucha
- Amelia Brzezińska
- Natalia Wiśniewska
- Aleksandra Żółwińska
- Julia Kowalska
- Karolina Kozieł
- Natalia Leszczyńska
- Zuzanna Madziar
- Gracjan Masłowski
- Dominika Obara
- Łukasz Sobański
- Hubert Tomczak
- Gabriela Więckowska
Uhonorowano ich Złotymi Tarczami. Rodzice odebrali listy gratulacyjne z rąk Pani Dyrektor.
W tym roku po raz kolejny odznaczono medalami Przyjaciela Integracji uczniów, którzy ideami naszej szkoły żyli na co dzień. Byli to: Aleksandra Żółwińska, Jakub Zawadzki oraz Eryk Bisak. Dzięki ich postawie uczniowie niepełnosprawni mogli czuć się w pełni wartościowi i godni uwagi. Trzecioklasiści podziękowali nauczycielom i rodzicom, za wartości na których zbudują swoje życie. W programie artystycznym znalazło się też wiele cennych wskazówek dla kończących szkołę. Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas gimnazjalnych przygotowały pani: Bożena Bedorf oraz Joanna Bochenek.
Uroczysty apel dla klas IV-VI przygotowali uczniowie z klasy VIb pod kierunkiem pań: Justyny Zakrzewskiej oraz Małgorzaty Osiejuk. Poprzez piosenki i wiersze związane z tematyką końca roku szkolnego wprowadzili zgromadzonych gości w wakacyjny nastrój.
W tym dniu swoją uroczystość zakończenia roku szkolnego miały również klasy I-III SP. Uroczysty apel przygotowały klasy IIIc oraz IIIf pod kierunkiem pań: Iwony Harasimowicz, Agnieszki Borowskiej oraz Małgorzaty Gawrysiak. W czasie uroczystości zakończenia roku nie mogło zabraknąć części artystycznej. Dzieci przedstawiły różne sposoby spędzania wakacji. W szczególny sposób zaakcentowane zostało bezpieczeństwo podczas wypoczynku. W tym celu dzieci przypomniały o kilku ważnych zasadach dotyczących bezpiecznych wakacji oraz o telefonach alarmowych.

Wszystkim Uczniom i Rodzicom życzymy bezpiecznych, radosnych i słonecznych wakacji!

apel zakoncz roku szk 2017 18

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

 

Międzynarodowy Dzień Dogoterapii

Od trzech lat w naszej szkole obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dogoterapii, który przypada 15 czerwca. Jak co roku dzieci klas pierwszych miały okazję wziąć udział w zajęciach edukacyjnych z psem terapeutą Pysią. Połączenie edukacji i zabawy pozwala dzieciom poszerzyć wiedzę na temat świata zwierząt, rozwija empatię i poczucie odpowiedzialności.

notatkę i zdjęcia nadesłała p. A. Łotysz

miedzynar dzien dogoterapii2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

XII Międzyszkolny Konkurs Klas V

"Matematyczne Ogniwo"

5 czerwca 2018 roku odbył się w naszej szkole XII Międzyszkolny Konkurs klas V „Matematyczne Ogniwo”. W konkursie tym zmagało się 24 uczniów z 8 stargardzkich szkół podstawowych.
Pierwsze miejsce wśród szkół zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 i otrzymała tytuł „Matematycznego Ogniwa” oraz statuetkę „Kaganek Oświaty”. Drugie miejsce otrzymała Szkoła Podstawowa nr 6 a trzecie Szkoła Podstawowa nr 7.
Wśród uczniów zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1.
Konkurs był kilkuetapowy i w przerwach uczniowie mogli obejrzeć występy naszych uczniów: Natalii Barbarskiej, Łukasza Sobańskiego oraz Adriana Rękorajskiego.
Podczas gdy komisja sprawdzała prace pisemne uczniów zaproszeni goście wzięli udział w pokazie doświadczeń fizycznych - „Maszyny proste” oraz „Doświadczenia z jajkami” przygotowanym przez uczniów klasy II h pod kierunkiem p. Renaty Woźniak.

notatkę i zdjęcia nadesłała p. M. Lewandowska

matematyczne ogniwo 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Dnia 22.06.2018r. w godzinach: 8.30, 10.00 i 11.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie odbędą się:

Uroczyste apele z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Zgodnie z zasadami ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) "RODO”, informujemy, iż dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia w/w imprez.
Ponadto informujemy, że w trakcie apeli będą robione zdjęcia z wizerunkiem uczestników, które następnie będą umieszczone na stronie internetowej szkoły.

Organizatorzy uroczystości.

"Sportowe Potyczki - Rodzina i Promyczki"

W dniu 9 czerwca 2018r. uczniowie naszej szkoły (SP nr 2 i Gimnazjum Integracyjne) uczestniczyli w imprezie sportowo-rekreacyjnej pt. „Sportowe Potyczki - Rodzina i Promyczki” zorganizowanej przez Prezydenta Miasta Stargard. Celem imprezy była integracja uczniów poprzez stworzenie możliwości wzięcia udziału w konkurencjach sportowo-dydaktycznych mających pokazać dzieciom i młodzieży jak aktywnie spędzać wolny czas w rywalizacji fair play. Zabawa była przednia. Wszyscy zostali nagrodzeni medalami i dyplomami a szkoła otrzymała sprzęt sportowy w postaci piłek.

notatkę i zdjęcia nadesłała p. E. Moskalewicz

sportowe potyczki2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii