baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczyste zakończenie

roku szkolnego 2018/2019

Dnia 19.06.2019r. pożegnaliśmy ostatnie trzecie klasy gimnazjum a także po raz pierwszy żegnaliśmy klasy ósme. Była to piękna i podniosła uroczystość. Gratulacje odebrali ósmoklasiści i gimnazjaliści, którzy zdobyli najwyższą średnią w szkole oraz odnieśli największe sukcesy. Byli to uczniowie, którzy zostali wyróżnieni nagrodą Prezydenta Miasta Stargard: Piotr Czurak oraz Łukasz Staś. Do Złotej Księgi Wyróżnionych Uczniów zostało wpisanych aż 33 absolwentów. Byli to:


Paulina Kukulak,
Martyna Bodnar,
Natalia Kwolek,
Amelia Runo,
Lidia Urbankiewicz,
Łukasz Staś,
Grzegorz Białobrzewski,
Olga Szcześniewska,
Nikola Winiarska,
Oliwia Grojecka,
Tymoteusz Abramczyk,
Patrycja Krętkowska,
Maja Mościńska,
Tomasz Sałapata,
Aleksandra Stachowiak,
Zuzanna Wolszczak,
Laura Buczek,
Hanna Dunianazar,
Mateusz Kopacki,
Hubert Kraszewski,
Patrycja Walunszek,
Oskar Kopij,
Piotr Czurak,
Natalia Jankiewicz,
Aleksandra Słaba,
Natalia Marzec,
Jakub Strzyżewski,
Stanisław Piątek,
Katarzyna Orłowska,
Błażej Trojanowski,
Nikola Nowek,
Roksana Ogrodnik,
Nikola Jankiewicz.


Uhonorowano ich Złotymi Tarczami. Rodzice odebrali listy gratulacyjne z rąk Pani Dyrektor.
W tym roku przyznano również medale Przyjaciela Integracji uczniom, którzy ideami naszej szkoły żyli na co dzień. Byli to: Hanna Dunianazar, Lidia Urbankiewicz oraz Nikola Nowek. Dzięki ich postawie uczniowie niepełnosprawni mogli czuć się godni uwagi i w pełni wartościowi. Absolwenci podziękowali nauczycielom i rodzicom, za serce i troskę oraz za zaangażowanie. Podczas uroczystości przedstawiciele klas ósmych, wręczyli Pani Dyrektor swoje tableau, a uczennice klasy VIIIc podziękowały p. Ireneuszowi Pabianowi za wkład i zaangażowanie w prowadzeniu treningów siatkarskich. Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas gimnazjalnych, ósmych i siódmych przygotowały klasy VIIa i VIIc oraz panie: Elżbieta Gajewska i Urszula Sawicka-Heintz.
Uroczysty apel dla klas IV-VI przygotowali uczniowie z klasy Vc pod kierunkiem pań: Urszuli Śmigielskiej oraz Anny Dąbrowskiej. Poprzez piosenki i wiersze związane z tematyką końca roku szkolnego wprowadzili zgromadzonych gości w wakacyjny nastrój i przypomnieli o zasadach bezpiecznego, wakacyjnego wypoczynku.
W tym dniu swoją uroczystość zakończenia roku szkolnego miały również klasy I-III SP. Uroczysty apel przygotowały klasy IIIa, IIIb, IIIc pod kierunkiem pań: Małgorzaty Pabian, Agnieszki Bobkowskiej, Krystyny Drewniak, Beaty Skupińskiej, Joanny Żuchlińskiej oraz Anny Otolskiej. W czasie uroczystości zakończenia roku nie mogło zabraknąć części artystycznej. Dzieci przedstawiły różne sposoby spędzania wakacji. W szczególny sposób zaakcentowane zostało bezpieczeństwo podczas wypoczynku. W tym celu dzieci przypomniały o kilku ważnych zasadach dotyczących bezpiecznych wakacji.
Przepiękne dekoracje na uroczyste apele, przygotowała p. Mirosława Babicka-Mrzygłód.

Wszystkim Uczniom i Rodzicom życzymy bezpiecznych, radosnych i słonecznych wakacji!

 urocz zakoncz roku szk2018 19

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii