baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

SZKOLNY KONKURS WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI EKOLOGICZNEJ

    22.04.2022r. W tym dniu w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy i Umiejętności Ekologicznej dla wybranych uczniów klas IV i V. Wszyscy losowo zostali podzieleni na cztery zespoły, każdy zespól miał za zadanie przejść przygotowane "stacje". Przy każdej z nich należało wykonać określone zadania, przygotowane przez organizatorki konkursu, panie: Iwonę Prajzendanc, Małgorzatę Kawczyńską i Elżbietę Rudzik. Wszyscy uczniowie wykazali się znakomitą zręcznością, wiedzą na temat ekologii, umiejętnością zgodnej współpracy. Na koniec konkursu wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy, wraz z małym poczęstunkiem. Zabawa była super.
Gratulujemy!!!

materiał nadesłała pani Iwona Prajzenda

konk ekolog 2022 z1

konk ekolog 2022 z2

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii