baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

To był wyjątkowy dzień…

    Dnia 9 listopada klasy ósme (8a,8b,8c) wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie. Każda z klas wzięła udział w bardzo ciekawych warsztatach ,które odbyły się w pracowni biologiczno-chemicznej. Jest to niezwykłe miejsce w którym uczestnicy samodzielnie przeprowadzając eksperymenty odkrywają prawa natury rządzące światem. Każdy uczestnik otrzymał swoje stanowisko i odpowiednie przyrządy do przeprowadzenia eksperymentów. Nasi uczniowie badali składniki i właściwości jabłek.
    Po warsztatach zwiedzaliśmy interaktywną wystawęo tematyce morskiej. Wystawa w sposób poglądowy prezentowała zagadnienia z zakresu m.in. fizyki, matematyki, astronomii, geografii, medycyny, techniki, ekologii, socjologii, historii czy kultury. Pokazanie różnorodnych zjawisk na przykładach związanych z żeglugą, falami, wiatrem, rybołówstwem czy życiem portu w sposób atrakcyjny sprawiło, że czas minął szybko i ciekawie.

Materiał nadesłała p. Agnieszka Bobkowska

wycieczka szcz 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii