baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Realizacja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego

"Z ekologią na Ty"

    Zgodnie z realizacją projektu na zajęciach uczestnicy pod opieką pani Iwony Łopacińskiej i pani Iwony Prajzendanc pracując w grupach układali hasła powiązane z Ekologią. Został też napisany kodeks Ekologa, a więc rady, jak być eko i jak pomóc naszej planecie Ziemi. Odbyła się również pogadanka na temat ochrony środowiska, były poruszone różne problemy, które maja wpływ na jego zanieczyszczenie. Uczniowie zastanawiali się nad tym, co możemy w związku z tym zrobić. Pomysłów było mnóstwo, każdy mógł zaproponować własny, dać swoją propozycję.

materiał nadesłała p. Iwona Łopacińska i p. Iwona Prajzendanc

projekt eduk eko 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii