baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Egzamin poprawkowy na kartę rowerową

    Dnia 23.06.2022r. odbył się w naszej szkole poprawkowy egzamin na kartę rowerową. Uczniowie najpierw, jak na poprzednim egzaminie, rozwiązywali test wyboru z zakresu wiedzy o ruchu drogowym. Po pomyślnym jego zaliczeniu, przystąpili do części praktycznej, czyli jazdy rowerem na boisku szkolnym w obecności policjantów z Wydziału Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. Pokonywali tam wyznaczoną przez policjantów trasę, wykazując się praktyczną znajomością znaków drogowych i zasad pierwszeństwa przejazdu. W egzaminie poprawkowym uczestniczyło 13 dzieci z klas IV-VIII, z czego pomyślnie zdało egzamin 11 uczniów. Gratulujemy pomyślnego zdania egzaminu i uzyskania karty rowerowej!
Za organizację i przebieg egzaminu odpowiedzialni byli nauczyciele: p. Marcin Kolany oraz p. Bogdan Żych.
Ponownie dziękujemy policjantom Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie z Wydziału Ruchu Drogowego za wsparcie i pomoc w przeprowadzeniu egzaminu poprawkowego na kartę rowerową.

Organizatorzy egzaminu.

egz popr karta rower 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii