baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Uroczyste rozpoczęcie

roku szkolnego 2022/2023

    1 września 2022r., wczesnym rankiem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny... Choć trudno rozstać się z wakacjami, wiemy, że w naszej szkole czekają nas same dobre chwile. Witając się po zasłużonym wypoczynku, wspominaliśmy dziś tych, którzy przed laty, 1 września 1939 roku nie mogli usiąść w szkolnych ławkach. Obudziła ich wojna, która przyniosła ze sobą strach, niepewność i śmierć... Pamiętajmy o tych, dzięki którym dziś możemy uczyć się i pracować w wolnej Ojczyźnie. Pamiętajmy także o naszych dzielnych sąsiadach, którzy właśnie teraz zmagają się z grozą wojny za naszą wschodnią granicą.
    Pełni wdzięczności za wolną Polskę rozpoczynamy przygodę z nauką, licząc na to, że nowy rok szkolny przyniesie nam wiele radości i małych lub większych sukcesów, a także będzie czasem zacieśniania przyjaźni. Tego życzymy sobie i Wam!
    Społeczność uczniowską na obu uroczystościach serdecznie powitała dyrektor szkoły p. Anna Kurcab-Kościańska.
W imieniu klas młodszych zgromadzonych uczniów i rodziców powitał uczeń z klasy IVc Leonard Drapała. Apel dla klas 0-IV przygotowały panie: Krystyna Drewniak, Anna Dąbrowska i Agnieszka Borowska.
Starszaków zaś powitały klasy VIII b i VIII d, które wspierały p. Agnieszka Gadomska-Rataj i p. Joanna Bochenek.
    Piękną - jak zawsze - dekorację przygotowała p. Mirka Babicka-Mrzygłód.

Materiał nadesłała p. Joanna Bochenek.

apel rozpocz r szk 2022 23

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii